Titulní strana   Reference   O nás   

 

CCTV Kamerové systémy EZS Zabezpečovací systémy EPS Požární systémy ACS Přístupové systémy Integrovaný bezpečnostní systém Inteligentní elektroinstalace Domovní telefony Datové sítě Anténní rozvody STA Telekomunikace Elektromontáže Prodej - Eshop

Máte zájem o předvedení některého z námi nabízených systémů nebo o vypracování nezávazné cenové nabídky?

Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní schůzku v naší provozovně!

380 990 024

ACS - Přístupové systémy


- Kompletní přehled pohybu osob v objektu
- Správa oprávnění včetně ukládání událostí do historie
- Výborná kontrola celého systému z počítače
- Nadstavba - docházkový systémPřístupové systémy představují výborné řešení pro správu rozsáhlejších objektů, ve kterých není možné sledovat a řídit pohyb osob mechanickými prostředky. Mezi tyto objekty patří například administrativní budovy, fitness centra, knihovny a univerzity. Díky softwarovým nadstavbám těchto systémů, především pak díky docházkovému modulu, nachází tyto systémy uplatnění v menších firmách, kde mohou vytvořit centrální "mozek" celého objektu.


Výběr a instalace systému

Pokud se rozhodnete pro instalaci přístupového / docházkového systému, je nutné na základě Vašich přání a požadavků vybrat nejvhodnější systém. Možných variant, nadstavbových a softwarových doplňků je v naší nabídce opravdu široké spektrum a právě díky tomu můžeme navrhnout řešení přesně pro Vás.


Fungování a možnosti systému

Základem přístupového systému je ústředna, která uchovává údaje o jednotlivých uživatelích systému a jejích oprávněních. Ta také nepřetržitě komunikuje s koncovými přístupovými prvky, které identifikují, autentizují a autorizují jednotlivé uživatele. Jakým technologickým způsobem se budou uživatelé rozpoznávat záleží pouze na Vás. V dnešení době existuje několik metod, kterými lze uživatele idenfitikovat a spravovat v přístupovém systému. Nejjednodušší a stále nejrozšířenejší metodou je použivání přístupových čipů, které identifikují uživatele po přiložení ke čtečce. V dnešení době však existují mnohem bezpečnější metody, jako například od jednoduššího snímání otisku prstu přes složitější snímání oční sítnice až po velice komplikovaný proces 3D modelace obličeje i během chůze.

Ovládání celého systému probíhá přes přehledný software dodávaný k jednotlivým ústřednám. Po řádném zaškolení je možné aby si zákazník sám spravoval jednotlivé uživatele, jejich přístupy a časové rozvrhy. V případě docházkové nadstavby je možné tímto nebo přidruženým programem získat podklady pro zpracování mezd.


Nadstavba zabezpečovacího systému Paradox Security

Máte v objektu již nainstalovaný zabezpečovací systém od firmy Paradox nebo máte v plánu instalaci přístupového i zabezpečovacího systému? Pak pro Vás existuje komplexní, optimální a cenově velice zajímavé řešení. U nejvyšších modelů systémů Paradox Digiplex EVO a Imperial existuje možnost rozšíření zabezpečovacího systému o přistupový (bez možnosti evidence docházky). Díky přehlednému software NeWare pak můžete celý systém (jak přístupový tak zabezpečovací) spravovat z Vašeho počítače.Copyright © 2011, TZ MONT s.r.o. Všechna práva vyhrazenacreated by www.avenis.cz Redesign: Michal Prokes