Titulní strana   Reference   O nás   

 

CCTV Kamerové systémy EZS Zabezpečovací systémy EPS Požární systémy ACS Přístupové systémy Integrovaný bezpečnostní systém Inteligentní elektroinstalace Domovní telefony Datové sítě Anténní rozvody STA Telekomunikace Elektromontáže Prodej - Eshop

Máte zájem o předvedení některého z námi nabízených systémů nebo o vypracování nezávazné cenové nabídky?

Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní schůzku v naší provozovně!

380 990 024

Integrovaný bezpečnostní systém


- Určené pro střední a velké firmy
- Technologické řešení 21. století
- Základ nabízí kombinaci Zabezpečovacího systému EZS a Přístupového systému ACS
- Grafická nadstavba umožnuje rozšířit systém na docházkový


Integrovaný bezpečnostní systém je jedním z nejmodernějších systémů pro technologicky vyspělé firmy středního a většího rozsahu. Systém je zaměřen a optimalizován pro integrační funkce s ostatními podporovanými systémy.

Ústředny i všechny její moduly jsou navrhovány tak, aby splňovaly požadavky na stupeň zabezpečení 4 podle ČSN EN 50131 a jako systém kontroly vstupu splňuje požadavky na stupeň identifikace 3 a třídu přístupu B podle ČSN EN 50133.


Fungování systému

Systém je velice flexibilní a založený na principu stavebnice - základní desku ústředny tedy lze osadit pouze komponentami, které potřebujete. Na výběr je několik modulů, které pokrývají veškeré Vaše možné potřeby. Celý systém tedy může obsahovat mnoho vstupních, výstupních a sběrnicových zařízení, které lze díky velice vyspělému operačnímu systému nastavit přímo dle Vašich individuálních přání. Díky této vyspělosti může systém ovládat jiná zařízení ve Vaší firmě, která s ním nemají zdánlivě nic společného.


Propojení systémů, nadstavbové a integrační funkce

Hlavní myšlenkou tohoto systému je umožnit propojení s takzvanými integračními systémy, které umožňují správu všech bezpečnostních systémů od různých výrobců přehledně z jednoho místa. Toho je dosaženo implementací standardizovaných komunikačních formátů, díky kterým jsou vstupně-výstupní zprávy ze systému v určitém, předem zvoleném formátu, se kterými dokáží integrační programy pracovat. Jedním z největších a nejrozsáhlejších integračních systémů je produkt C4 od slovenské firmy GamaNet. Jak takový integrovaný systém funguje můžete vidět na následujícím videu:Nejrozšířenější varianta tohoto systému zůstává kombinace zabezpečovacího a přístupového systému s grafickou nadstavbou pro ovládání přístupů a správy docházky. Díky softwarovému řešení od firmy AlfaSoftware lze systém jednoduše spravovat z Vašeho počítače, přehledně vést docházku uživatelů systému a díky mzdové nadstavbě lze data rovnou převést do mzdového programu. Při správné konfiguraci tak můžete díky tomuto řešení zpracovat mzdy několika kliknutími myší.

Copyright © 2011, TZ MONT s.r.o. Všechna práva vyhrazenacreated by www.avenis.cz Redesign: Michal Prokes