Titulní strana   Reference   O nás   

 

CCTV Kamerové systémy EZS Zabezpečovací systémy EPS Požární systémy ACS Přístupové systémy Integrovaný bezpečnostní systém Inteligentní elektroinstalace Domovní telefony Datové sítě Anténní rozvody STA Telekomunikace Elektromontáže Prodej - Eshop

Máte zájem o předvedení některého z námi nabízených systémů nebo o vypracování nezávazné cenové nabídky?

Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní schůzku v naší provozovně!

380 990 024

Inteligentní elektroinstalace

- Inteligentní domy / Domácí automatizace
- Kombinace těch nejmodernějších technologií
- Ovládejte celou Vaší domácnost jediným zařízením


Systémy inteligentních elektroinstalací nabízí to nejlepší, nejmodernější a nejucelenější rešení pro Vaši domácnost. Propojte všechna Vaše elektrická zařízení, spotřebiče a bezpečnostní systémy. Získate tak možnost vše ovládat přehledně a pohodlně z jednoho místa.


Nejdůležitější je příprava

Pokud se rozhodnete pro použití tohoto systému ve Vašem domě či bytě, je nutné vše naplánovat ještě před realizací/rekonstrukcí Vašich elektrických rozvodů. Důkladná příprava a správné rozvržení počtu/kapacity kabelových vedení se Vám při používaní systému odmění nejen bezproblémovým chodem, ale také možnostmi pro budoucí rozšíření, se kterým jste v původním plánu nepočítali.


Funkce a ovládání systému

Možnosti využití tohoto systému jsou opravdu obrovské - od ovládání světel v domě a na zahradě, přes ovládání žaluzií, až třeba po nastavení složitějších funkcí, jako například zhasnutí světel, vypnutí domácího kina, zatažení žaluzií, vypnutí topení a zastřežení domu při Vašem odjezdu. Co vše systém v praxi dokáže můžete vidět v následujícím videu:
Copyright © 2011, TZ MONT s.r.o. Všechna práva vyhrazenacreated by www.avenis.cz Redesign: Michal Prokes