Titulní strana   Reference   O nás   

 

CCTV Kamerové systémy EZS Zabezpečovací systémy EPS Požární systémy ACS Přístupové systémy Integrovaný bezpečnostní systém Inteligentní elektroinstalace Domovní telefony Datové sítě Anténní rozvody STA Telekomunikace Elektromontáže Prodej - Eshop

Máte zájem o předvedení některého z námi nabízených systémů nebo o vypracování nezávazné cenové nabídky?

Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní schůzku v naší provozovně!

380 990 024

Systémy které dodáváme:EZS - Elektronický zabezpečovací systém


Nabízíme:
- Návrh, realizaci a oživení systému
- Proškolení uživatelů systému
- Záruční i pozáruční servis a pravidelné revize
- Poradenství v oblasti elektronické bezpečnosti


Stále se zvyšující rozsah majetkové trestné činnosti sebou přináší vyšší nároky na ochranu majetku. Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) slouží k tomu aby spolehlivě a včas odhalily pachatele a rychle předaly zprávu o narušení střeženého prostoru.


Fungování systému

Systém zabezpečení je založen a propracované technologii detekce neoprávněného narušení střeženého prostoru. V zastřeženém systému se v okamžiku aktivace (narušení) detektorů vyhlásí poplach. Ten může být vyhlášen přímo sirénou umístěnou na objektu a zároveň oznámen na Váš mobilní telefon resp. email pomocí GSM komunikátoru nebo internetového modulu. V případě připojení systému na Pult Centrální Ochrany jsou k systému instalována speciální přenová zařízení, která si dodávájí jednotlivé bezpečnostní agentury. Kdo a jak se o poplachu dozví záleží tedy pouze na Vás.

Moderní systémy ale dokáží nabídnout i něco navíc. Každý námi doporučený a dodávaný systém disponuje několika výstupními funkcemi. Ty se dají dle nastavení ovládat z klávesnice, telefonu a nebo klíčenkami dodávanými k systému. Lze jim také nastavit automatickou konfiguraci, tedy zapnutí a vypnutí v určitém čase nebo při nějaké události. Ústřednou EZS tedy lze například ovládat pojezdovou bránu do Vaší zahrady, garážová vrata nebo osvětlení kolem domu.


Detektory zabezpečovacího systémuDetektory pohybu

Detektory kouře, plynu a vysoké teploty

Magnetické detektory oken a dveří

Detektory tříštění skla

Detektory zaplavení

Infra - závory


Ovládání a design systému

Snahou všech výrobců je vytvářet produkty které budou nejen vývojově dokonalejší ale i uživatelsky přívětivější. Díky stále většímu rozšíření systémů EZS do domácností je veliké úsilí věnováno i designu jednotlivých komponent. Jsou tedy pryč doby, kdy sirény byly ošklivé krabice na zdech domů a klávesnice byly pouze bílé krabičky s několika tlačítky.

Naším cílem je nabídnout profesionální systém, který se Vám dokáže přizpůsobit a bude jednoduchý na ovládání. Doby kdy se zabezpečovací systémy braly jako nutné zlo jsou dávno pryč a v dnešní technologicky vyspělé a moderní době dokáží být stylovou a nedílnou součástí Vaší firmy, bytu či rodinného domu.

Při návrhu zabezpečovacího systému Vám nabízíme konzultaci přímo na místě, při které se Vám bude věnovat zkušený a proškolený technik. Navrhne Vám optimání systém a rozmístění detektorů podle Vašich požadavků a technických možností.

Copyright © 2011, TZ MONT s.r.o. Všechna práva vyhrazenacreated by www.avenis.cz Redesign: Michal Prokes