Titulní strana   Reference   O nás   

 

CCTV Kamerové systémy EZS Zabezpečovací systémy EPS Požární systémy ACS Přístupové systémy Integrovaný bezpečnostní systém Inteligentní elektroinstalace Domovní telefony Datové sítě Anténní rozvody STA Telekomunikace Elektromontáže Prodej - Eshop

Máte zájem o předvedení některého z námi nabízených systémů nebo o vypracování nezávazné cenové nabídky?

Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní schůzku v naší provozovně!

380 990 024

Domácí telefony


- Interkomy
- Videotelefony
- Klasické i dotykové provedení
- Ovládání dveří, garážových vrat, pojezdových bran
V naší nabídce najdete různé typy domácích telefonů. Každá instalace vychází z přání a požadavků zákazníka - ať již se jedná o požadavky na funkčnost, možnosti nebo design systému. Nabízíme proto standardní, digitální nebo hlasové telefony a videotelefony. Designově pak je na výběr mezi plastovými, nerozovými nebo různě barevnými variantami. Samozřejmostí je propojení systémů domácích telefonů na výstupní funkce ovládající elektromagnetické zámky, závory, vrata, telefonní ústředny a další rozšiřující doplňky. Jako vstupní prvky se pak dají k systémům připojit externí video kamery, které umožnují snazší identifikaci osob a lepší přehled okolo zařízení. Zařízení některých výrobců také umožňují záznam videa nebo jednotlivých snímků z venkovní video jednotky. Tato data se pak mohou ukládat lokálně do vnitřních jedotek na jejich interní pamět, na SD karty a nebo do externího úložistě připojeného k systému.

Abychom mohli splnit všechna Vaše přání, nabízíme systémy různých výrobců. Mimo jiné například EasyDoor, Siedle, Fermax, Farfisa, Elcom, Gira, Domus, Commax nebo Tesla Stropkov.

Copyright © 2011, TZ MONT s.r.o. Všechna práva vyhrazenacreated by www.avenis.cz Redesign: Michal Prokes