Titulní strana   Reference   O nás   

 

CCTV Kamerové systémy EZS Zabezpečovací systémy EPS Požární systémy ACS Přístupové systémy Integrovaný bezpečnostní systém Inteligentní elektroinstalace Domovní telefony Datové sítě Anténní rozvody STA Telekomunikace Elektromontáže Prodej - Eshop

Máte zájem o předvedení některého z námi nabízených systémů nebo o vypracování nezávazné cenové nabídky?

Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní schůzku v naší provozovně!

380 990 024

Datové sítěNabízíme:
- Návrh, realizaci a správu
- Kategorie Cat5, Cat5e, Cat6
- Optické kabely libovolného počtu vláken
- Meření a certifikaci sítí daných kategoriíDatová síť nebo také jinak strukturovaná kabeláž je v dnešní době nepostradatelnou součástí každého objektu.

Dříve se kladl důraz na kvalitní realizaci především ve firemním a komerčních objektech, kde se předpokládalo veliké zatížení této sítě a přenos velikých balíků dat. V dnešní době vysokorychlostního internetu se však důraz kromě komerční sféry přesouvá i do domácností. V nově realizovaných domech je strukturovaná kabeláž téměř běžnou součástí a mnohdy se s ní počítá i při rekontrukci starších bytových a panelových domů.

Nabízíme kompletní služby

V oblasti datových sítí Vám můžeme nabídnout opravdu vše - Od návrhu nejvhodněšího řešení, přes realizaci a dodání pasivních prvků (datové zásuvky, patch panely, patch kabely, atd) až po certifikaci daných rozvodů. Naše firma disponuje zařízením Datacom Textron Lancat Cable Analyzer, které je určeno a schváleno pro certifikaci datových kabelů v kategorii Cat5, Cat5e, Cat6 a optických rozvodů.


Správa aktivních prvků

Kromě realizace strukturované kabeláže nabízíme také dodání, konfiguraci, správu a monitoring aktivních prvků, jako jsou switche, routery, huby, vnitřní i venkovní bezdrátové prvky, access pointy, client zařízení, optické převodníky atd. Více informací o těchto službách najdete v na stránce Telekomunikace.

Copyright © 2011, TZ MONT s.r.o. Všechna práva vyhrazenacreated by www.avenis.cz Redesign: Michal Prokes