Titulní strana   Reference   O nás    

CCTV Kamerové systémy EZS Zabezpečovací systémy EPS Požární systémy ACS Přístupové systémy Integrovaný bezpečnostní systém Inteligentní elektroinstalace Domovní telefony Datové sítě Anténní rozvody STA Telekomunikace Elektromontáže Prodej - Eshop

Máte zájem o předvedení některého z námi nabízených systémů nebo o vypracování nezávazné cenové nabídky?

Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si osobní schůzku v naší provozovně!

380 990 024

Telekomunikace


Nabízíme:
- Správu datových sítí
- Komplexní správu počítačových sítí
- Dodávku, montáž a dlouhodobou správu aktivních prvků
- Realizaci bezdrátových spojů
- Řešení last-mile spojů

Telekomunikace se neustále vyvíjí, a to stále rychlejším tempem. Nároky na rychlost a dostupnost internetu a rychlých sítí jsou stále vyšší a my Vám je pomůžeme splnit.

Hledáte-li informace o návrhu a realizaci datové sítě nebo strukturované kabeláže, podívejte se do sekce Datové sítě.

Správa datových a počítačových sítí

Máte již stávající počítačovou síť a nejste spokojeni s jejím chodem? Nabízíme Vám správu již vybudované sítě, včetně správy počítačů, serverů, switchů, síťových tiskáren atd. Zabepečíme vaši síť kvalitním firewallem, antivirovými programy a spamovými filtery. Také nabízíme konfiguraci a správu serverů založených na operačních systémech Windows a Linux. Veškeré důležité prvky sítě vzdáleně monitorujeme, takže máme okamžité informace o problémech či výpadcích.

Naši zaměstnanci v oboru telekomunikací disponují certifikáty opravňující ke správě operačního systému Windows 2008 Server a Windows 7 v doménovém prostředí a mají také bohaté zkušenosti s operačním systémem Linux.


Realizace bezdrátových spojů

Má Vaše firma několik poboček rozmístěných po celém městě? Nebo potřebujete zajistit propojení několika míst do jedné lokální sítě? Nabízíme Vám vybudování vysokorychlostních bezdrátových spojů. Dle potřebné kapacity lze vybrat mezi volně šiřitelnými pásmy 2,4;5 a 10Ghz nebo licencovaná vysokofrekvenční pásma.


Last-mile řešení

Termínem Last-mile se označují bezdrátové spoje, které pomáhají dostat objemnou internetovou konektivitu do míst, kam není možno dovést optický kabel. Tyto spoje jsou většinou jednoúčelové, zaměřené hlavně na vysokou přenosovou kapacitu a nízké latence. U těchto zařízení rozhoduje zejména spolehlivost a výkon, v drtivé většině případů se jedná o vysokokapacitní jednotky pracující v licencovaných pásmech s vysokým kmitočtem.
Copyright © 2011, TZ MONT s.r.o. Všechna práva vyhrazenacreated by www.avenis.cz Redesign: Michal Prokes